חברה להפקת אירועים  - - 

 
תהל
חברת 'תהל הפקות אירועים ותוכן' היא חברת הפקות צעירה, תוססת, קריאטיבית, עם ראש פתוח ושק בלתי נדלה של רעיונות. החברה מציעה לכל חוגג מגוון אפשרויות: מאירועי חברה, דרך חגיגות משפחתיות ועד אירועים בטבע. זו חברת הפקות מיוחדת, שמטרתה ליצור עבורכם את האירוע המתאים, היצירתי והמיוחד ביותר.
באותה חבילה תספק לכם החברה גם שירותי תוכן, קידום מכירות והשכרה לכל אירוע, מה שמפחית משמעותית את העלות הכוללת של כל אירוע.
 
 
החדשנות והמקוריות – מהתכונות החזקות של החברה – מבטיחות לכם אירוע שלא יהיה דומה לשום דבר אחר. כל אירוע מבית תהל הפקות מותאם לאוכלוסייה ולקהל היעד, לתקציב שעומד לרשות המארגנים ולערכים שירצו להעביר באמצעות האירוע. החברה אף תתאים את סוג המזון והשתייה באירוע לאופי המוזמנים ותספק למארגנים מגוון מאכלים באיכות.
 
יחד עם אנשי תהל הפקות אירועים תוכלו לעצב את הערב המיוחד כפי שאתם רוצים. זו חברת הפקות מהיחידות בארץ שמאפשרת לכם לבחור: האם להיות חלק מתהליך ההפקה או להשאיר את העניין, מתחילתו ועד סופו, בידי אנשי החברה.
 
החברה מציעה יתרון משמעותי וחשוב מאוד לכל לקוחותיה: האפשרות לקבלת חבילות תוכן לאירועים, במיוחד עבור לקוחות פרטיים שאין ברשותם ציוד מתאים. השכרת ציוד מטעם תהל הפקות תתאים מאוד גם בארגון אירועים בטבע, בהם יש צורך בפריטים שאינם נחוצים באירועים 'קונבנציונליים'.
 
ציוד ההפקה שמספקת החברה כולל: אוהלים, פינות זולה ושאנטי, מתקנים מתנפחים, סדנאות, עמדות אומן ומולטימדיה, מתקני מים ועוד. היתרון בהשכרת ציוד וחבילות תוכן לאירועים דרך תהל הפקות הוא במחיר הנוח - כך שגם אנשים שמארגנים אירוע בעצמם יזכו לכל אטרקציה שירצו וגם חברות הפקה יוכלו ליהנות ממגוון חבילות תוכן – והכל במחיר סופי שלא נראה כמותו בדרך כלל בענף.
 
החברה מחזיקה בידע גם בתחום קידום המכירות והשיווק. אנשי החברה מעניקים ללקוחות רעיונות לגיבוש אירועי קד"מ אפקטיביים, השקת מוצרים או השגת לִידִים – ומיישמים אותם בשטח. בעזרת החברה ניתן לבצע קמפיינים שיווקיים מתמשכים או אירועים חד פעמיים, לפי דרישת הלקוח.
 
תהל הפקות מציעה גם סוגים שונים של אירועי חברות מכל סוג, אירועים מיוחדים, ימי כיף וגיבוש– כאלו שייתנו לעובדים הרגשה טובה ואף יחזקו את הזיקה שלהם למקום בו הם עובדים. כל חברה, בכל גודל, תוכל בעזרת אנשי החברה לגבש את האירוע המתאים לה.
 
תהל הפקות צמחה במהירות לאורך השנים. זו חברת הפקות גדולה ומצליחה, שאנשיה לא שכחו גם כעת דבר חשוב: השירות. החברה שומרת על יחס אינטימי, קרוב וחם לכל לקוח, קטן כגדול. פתרון בעיות, הקשבה ועזרה הם חלק בלתי נפרד מפעילותה.
מקימת החברה, תהל טלאור, היא בעלת תואר ראשון במנהל עסקים וכלכלה. לאחר שנים רבות בתחום ועבודה במספר גדול של חברות הפקה, צברה תהל את הניסיון הדרוש כדי להקים חברת הפקות משלה, שמעניקה כיום שירות מקצועי לעשרות לקוחות: חברות הייטק, בנקים, בתי חולים, ארגונים פרטיים ומוסדות ציבוריים. 
 
 
 
שם מלאe-mailטלפוןהערותלדף צור קשר מפורט
תהל הפקות - הפקת אירועים | ת.ד 417 הוד השרון 052-2492192 משרד - 09-7462030 פקס- 09-7922008
עקבו אחרינו: