הפקת קייטנות לחברות - שוברים שגרה בכייף!

 

אם יש פעילות שכל עובד מחכה לה בקוצר רוח במסגרת העבודה שלו, זוהי כמובן פעילות אשר כוללת את בני המשפחה שלו. ימי כיף עם העובדים יהיו תמיד מהנים, כיפיים ושוברי שגרה, אך הכיף האמיתי יהיה תמיד עם הילדים ובני הזוג. תהל הפקות אירועים ותוכן מקיימת את הפעילות המושלמת לעובדי חברות ובני משפחותיהם: הפקת קייטנות לחברות.

 

קייטנה של ממש, מא' ועד ת'

 

לא מדובר בעוד יום כיף סטנדרטי, בו מורכבות כטלאי על גבי טלאי פעילויות כאלו ואחרות שאינן קשורות אחת לשנייה או לקהל המוזמנים. הקייטנות של חברת תהל הפקות הן קייטנות במלוא מובן המילה: אנחנו אחראיים על הפקת הקייטנה כולה, ובונים לכל יום פעילות תוכנית ייחודית, מגובשת ומהנה, אשר מותאמת באופן מלא למשתתפים בה.

 

אנשינו מנוסים בהפקת קייטנות מכל סוג ובנפח פעילות גדול. צוות העובדים אחראי לא רק על תכנון הפעילות ועל יצירת האטרקציות המתאימות, אלא גם על השגת כל האישורים הנחוצים עבור הפקת קייטנות לחברות, הנפקת תעודות ביטוח מקיפות למשתתפים, מציאת המקום המתאים ועוד.

 

את הפעילות תוכלו לבחור בעצמכם, כשאנחנו כמובן אנו נכשיר אותו בצורה מלאה לפעילות המתוכננת. ניתן להקים את הקייטנה בסמוך למקום העבודה, באזור מיוחד בתוך בניין המשרדים (מתאים בעיקר להפעלת קייטנות לילדי עובדי חברה) ואף במתחם חיצוני, שאינו קשור למשרדי החברה באופן פיזי.

 

הפקת קייטנות לחברות בצורה המקצועית והאיכותית ביותר

 

אנשי חברת תהל הפקות אינם חוסכים בדבר ולא מעגלים פינות. מטרתנו העיקרית היא להפיק עבורכם קייטנה מדהימה ומרשימה ככל האפשר, אשר תכלול אטרקציות לקייטנות, פעילויות עשירות בתפאורה ובציוד איכותי מידי יום. לעיתים, אנו משתמשים במשאית ציוד שלמה מידי יום – הכל כדי ליצור עבור העובדים וילדיהם את החוויה המושלמת.

 

חברת תהל הפקות מחזיקה במחסני ציוד ענקיים, בהם ניתן למצוא תפאורה מכל סוג וכן ציוד רב לאירועים. השכרת הציוד נעשית ישירות מאיתנו, מה שמבטיח לכם, המארגנים, שלל אטרקציות ופעילויות במחירים נוחים וללא פערי תיווך.

 

אתם תביאו את האנשים. אנחנו נדאג לאווירה

 

אנשי הצוות שלנו מומחים ביצירת האווירה המתאימה לקייטנה שלכם. אם זו קייטנה לילדים של עובדי החברה בלבד, נדאג להעסיק אותם, לשעשע אותם, להעשיר אותם ולהוציא מהם את המיטב לאורך כל ימי הקייטנה, במטרה להשאיר את העובדים שלכם עם ראש שקט.

 

בהפקת קייטנות בחברות בהן ישתתפו גם העובדים, נדאג ליצור משחקים ופעילויות משפחתיות משותפות, שיקרבו בין העובד לבני משפחתו גם במסגרת העבודה ואף יצרו קשרים חדשים וחשובים לא פחות, בין משפחות העובדים.

 

הפקת קייטנות לחברות היא אחת הפעילויות המומלצות במגזר העסקי, בין אם אתם נמצאים בראש חברה גדולה אשר מונה מאות עובדים, או מנהלים חברה קטנה, של כמה עשרות עובדים בלבד. כך או כך, הקייטנה של חברת תהל הפקות אירועים ותוכן תהיה ללא ספק אחד הדברים המהנים ביותר שתוכלו להציע לעובדים שלכם.

שם מלאe-mailטלפוןהערותלדף צור קשר מפורט
תהל הפקות - הפקת אירועים | ת.ד 417 הוד השרון 052-2492192 משרד - 09-7462030 פקס- 09-7922008
עקבו אחרינו: