משחקי ענק – כי גם אתה צריך לחגוג בגדול

 

כשחוגגים אירוע משמח במיוחד, רוצים לעשות זאת בצורה הטובה ביותר. בדרך שתשאיר את החותם הכי גדול, כך שכולם ידברו על האירוע שבועות וחודשים לאחריו. בקיצור – לחגוג בענק. חברת תהל הפקות אירועים ותוכן תסייע לך לחגוג בגדול על כל המשתמע מכך, בעזרת משחקי ענק מגניבים ומהנים ביותר. כאלו שלא ישאירו אף אחד אדיש.

 

מה הם משחקי הענק של תהל הפקות?

 

חברת תהל הפקות מחזיקה במחסנים גדולים שבהם ציוד רב לאירועים. בשל כך, אנו יכולים להציע ללקוחותינו שלל אטרקציות מדהימות, מפתיעות ומהנות. כל אטרקציה לאירוע שיוצאת מהמאגר שלנו היא האיכותית והמבוקשת ביותר בעולם האירועים.

 

אחת האטרקציות הפופולאריות ביותר כיום, כמעט בכל אירוע שתוכל לחשוב עליו, היא משחקי ענק – משחקי חברה, שולחן ומחשבה, אשר הוגדלו פי כמה וכמה מגודלם הרגיל, ומציעים לך ולאורחים שלך חוויה יוצאת דופן והזדמנות חד פעמית: לשחק על משטח ענק, עם כלים ענקיים וקוביות עצומות. בקיצור: ע-נ-ק.

זוהי רשימה (חלקית בלבד) של משחקי הענק שמציעה חברת תהל הפקות:

  • פלונטר
  • קליעה למטרה
  • איקס עיגול
  • דוקים ענקיים בגובה מטר כל אחד
  • גאנגה ג'אנגה (בנייה בקוביות ענקיות)
  • דומינו ענק
  • שש בש

רק לשם המחשה, תאר לעצמך את משחקי הרצפה שאנחנו מציעים (הפלונטר או השש בש לדוגמא) באירוע שלך: המשטח עליו ישחקו האורחים הוא בגודל של שני מטר רבוע (2X2) ואף שלושה מ"ר – מה שמאפשר לעשרות משתתפים לשחק יחדיו, אם ירצו. פשוט תענוג.

 

כלים בגובה אדם, קוביות שצריכות תנופה אמיתית

 

אין ספק שמדובר באטרקציה בלתי רגילה, שמבטיחה הנאה צרופה לכל האורחים, מגיל אפס ועד 120. כמה פעמים ייצא למוזמנים שלך להזיז כלי משחק בגובה של מטר ויותר, או להטיל קוביות שדורשות יותר מכף יד אחת כדי להתגלגל כראוי?

 

משחקי ענק ישדרגו כל פעילות שתתבצע במהלך האירוע. זהו הכלי הטוב ביותר למשחקי חברה ולאירועים בהם תרצה ליצור כמה שיותר אינטראקציה בין שלל האורחים (לא מעט משחקים לימי הולדת הם, למעשה, משחקי ענק). מדוע? משום שאין אורח שיוכל להישאר אדיש ללוחות המשחק העצומים שלנו.

 

משחקי ענק: לימי הולדת, ימי כיף וגיבוש

 

האטרקציה הכיפית הזו מתאימה בעיקר לימי כיף, לערבי גיבוש של חברות או ארגונים גדולים, וכמובן לימי הולדת בכל גיל. הרי בכל אחד מהאירועים הללו ישנה חשיבות גדולה לפעילות המשותפת של האורחים ולשיתוף הפעולה ביניהם. משחקי הענק יצרו את האווירה המתאימה לכך, ללא ספק.

 

אם כן, כדי ליצור אירוע מגבש, מלא באנרגיות חיוביות ובפעילות מהנה, אתה ממש לא זקוק לאטרקציות הגרנדיוזיות והמורכבות ביותר שיש היום. תוכל ליצור זאת בקלות, כמעט ללא מאמץ, בזכות משחקי ענק מבית תהל הפקות אירועים ותוכן. סמוך עלינו – זוהי האטרקציה שתהפוך את האירוע שלך מאירוע גדול לחגיגה ענקית.

שם מלאe-mailטלפוןהערותלדף צור קשר מפורט
תהל הפקות - הפקת אירועים | ת.ד 417 הוד השרון 052-2492192 משרד - 09-7462030 פקס- 09-7922008
עקבו אחרינו: