אירוע הוליווד - חגיגה בסטייל אמריקאי

 אירועי הוליוודי - חגיגה בסטייל אמריקאי

 

הכוכבים הכי נוצצים נמצאים שם. הכסף הגדול נמצא שם. האנשים המפורסמים בעולם עובדים שם.

זוהי הוליווד, המקום המהנה ביותר עלי אדמות.

 

אירוע הוליווד מבית תהל הפקות אירועים ותוכן ייקח את האורחים שלך בדיוק לשם – למקום שבו הכל קורה, לחגיגה בסטייל אמריקאי שתגרום לכל אחד להרגיש אדם מפורסם, לפחות לכמה שעות.

 

מה הופך את הוליווד למקום שכולם רוצים להיות בו? ללא ספק, זוהי הדרך בה נעשים שם דברים: הכל שם הוא הגדול, היוקרתי והנוצץ ביותר – אותן תכונות שתרצה, מן הסתם, שיאפיינו את האירוע שלך. אירוע הוליוודי מרשים הוא בדיוק מה שאתה צריך.

 

מהו אירוע הוליווד?

 

למעשה, הוא כל מה שתרצה: החל בתפאורה נוצצת ומרהיבה, שטיח אדום או שדרת הכוכבים ושומרי סף גברתניים, דרך צלמי פפראצי ודמויות מפורסמות משלל סרטים ועד טקס פרסי האוסקר ואף מסיבת בריכה מהנה, 'אפטר פארטי' - כנהוג בבירת הקולנוע העולמית.

 

אירוע הוליווד אשר מופק על ידי חברת תהל הפקות שומר על הקונספט ההוליוודי בכל פרט ובכל רגע. אנחנו נבטיח לך אירוע שבו האורחים ואתה תהיו הכוכבים הגדולים. כל מי שייכנס יזכה לקבלת פנים ממש כמו בהוליווד האמיתית וירגיש למשך החגיגה כולה כאילו הוא-הוא האדם המפורסם ביותר עלי אדמות.

 

מי לא רוצה להיות מפורסם? מי לא רוצה עשרות מצלמות שירדפו אחריו, צלמים שישתוקקו לתפוס את הבעתו ואנשי תקשורת שייאבקו כדי לשמוע מה יש לו לומר? חגיגה שכולה קונספט הוליווד, היא חגיגה ייחודית שתהפוך כל אירוע לחוויה בלתי נשכחת של נהנתנות, פרסום וזוהר. כי גם לך ולאורחים שלך מגיע להרגיש כך לפעמים...

 

ללכת עם הרעיון עד הסוף

 

חושב שכאן מסתיים העניין? ממש לא. צלמי הפפראצי שלנו לא נשכרו סתם כך לצורך החגיגה – הם יצלמו את האורחים ו'יפרסמו' את תמונותיהם ברחבי האירוע; שחקני הקולנוע שלנו יכניסו את האורחים שלך לאווירה ההוליוודית וילמדו אותם פרסום מהו; טקס האוסקר הנוצץ יעניק לאורחים שלך פסלונים יפים, על פועלם ועל השקעתם. אין מה להגיד: כבר חשבנו על הכל.

 

אירוע הוליווד משמש ברוב המקרים כפעילויות או אטרקציות לבר מצווה ובת מצווה. בגילאים אלו, הקונספט ההוליוודי הוא מושלם, משום שאז נחשפים הילדים בגדול אל התרבות ההוליוודית, מגלים את הכוכבים הגדולים והופכים למעריצים מושבעים שלהם. אין טוב יותר מאשר להעניק להם את ההרגשה שגם הם יכולים להיות כוכבים כאלו.

 

אירועים בסגנון הוליווד מתאימים מאוד גם כערבי חברה המסכמים שנה או מציינים אירוע חשוב (מינוי אדם לתפקיד בכיר, פרידה מעובד ותיק, בחירת מצטיינים ועוד) ומאפשרים לחגוג את המאורע השגרתי, יחסית, בצורה מעט יותר יצירתית.

 

כך או כך, אירוע הוליווד של חברת תהל הפקות אירועים ותוכן הוא אירוע בלתי רגיל, שמאפשר לכל המוזמנים להיות, ולו לכמה שעות, הרחק מעבר לאוקיאנוס, במקום שבו הדברים הגדולים ביותר מתרחשים. זה הזמן להעניק את התחושה הזו גם לאורחים שלך.

 

 

לקבלת פרטים נוספים להפקת אירוע הוליוודי צלצלו 09-7462030

שם מלאe-mailטלפוןהערותלדף צור קשר מפורט
תהל הפקות - הפקת אירועים | ת.ד 417 הוד השרון 052-2492192 משרד - 09-7462030 פקס- 09-7922008
עקבו אחרינו: