מתקני יריד – הפעילות שתהפוך כל אירוע לקרנבל מרהיב

 

אוהלי משחק; מנגינות נפלאות ומהנות שמזכירות נשכחות; כרוז אשר מבשר על תחילתו של האירוע המרכזי; ובובות צבעוניות כפרס למתמודדים הטובים ביותר. נשמע כמו חלק מסרט? אתה וכל האורחים שלך יכולים להיות הכוכבים הראשיים בסרט הזה, אם תבחר להפיק אירוע בסגנון יריד אותו מציעה חברת תהל הפקות אירועים ותוכן.

 

תאר לעצמך אותך ואת הילד שלך, הולכים יד ביד כאשר מימין ומשמאל מוצבים שלל דוכנים מפתיעים ומהנים, צבועים פסי אדום ולבן חגיגיים: קליעה למטרה, תחרות יידוי בפטיש, זריקת חישוקים, זריזות ידיים, משחקי 'דייג' ועוד. זוהי חוויה בלתי נשכחת לשניכם, אין בכך ספק – ואם היא תהיה באירוע שלכם, היא תהיה גדולה פי כמה.

 

עם תהל הפקות הכל הופך להיות מציאותי

 

אם תחשוב על כך לעומק ותדמיין באמת את העניין, תבין עד כמה מדובר בדבר מדהים. הפיכה של מתחם שלם למתחם בסגנון משחקי יריד הוא משהו באמת מיוחד. ישנן מעט מאוד אטרקציות לאירועים שיכולות להשתוות לאטרקציה הזו.

 

אבל, מדובר כאן במשימה לא פשוטה כלל. הקמת והפקת ירידים באירוע זוהי הפקה מהגדולות והמורכבות ביותר שיש היום בעולם ההפקות, ולכן אתה זקוק לאנשי מקצוע איכותיים באמת, שיוכלו לבצע זאת עבורך בצורה מושלמת, מהפרט הקטן ביותר לגדול ביותר. אתה זקוק לאנשי תהל הפקות.

 

צוות העובדים של חברת תהל הפקות הוא צוות מנוסה במיוחד, שבעברו עשרות אירועים מסוג זה. לא רק שנקים עבורך את כל המתחם ונעצב אותו בהתאם לבקשתך, בצורה שתדהים אפילו אותך – נוכל לספק לך גם את הערך המוסף של האירוע: אנשי ההפקה המעולים שלנו.

 

תהל הפקות תעמיד לרשותך אנשי צוות אנרגטיים ושמחים שיסתובבו בין האורחים במהלך הערב ויכניסו אותם לאווירה המיוחדת, לצד אנשי מקצוע שיפעילו את הדוכנים, ממש כמו שאתה בוודאי מתאר לעצמך עכשיו. כל אלו יחד ייצרו עבורך אירוע בלתי נשכח. כי זו המומחיות שלנו.

 

הפתעות לילדים – ואלפי מילים חמות למארגנים

 

כאן החוויה לא נעצרת. הדוכנים שנעמיד לרשותך יהיו דוכני יריד אמיתיים, על כל המשתמע מכך: ציוד משחק אמיתי, אדם שיפעיל את הדוכן ויסביר לכל מבקר על חוקי המשחק ואפילו פרסים לכל מנצח – בובות מושקעות וצבעוניות אותן יוכלו הזוכים לקחת איתם הביתה.

 

אירוע בסגנון ירידים מתאים מאוד לחוגגים הצעירים: ימי הולדת לגילאי בית הספר היסודי, מסיבות כיתה ומסיבות סיום וכמובן, גולת הכותרת - בר או בת מצווה. עם זאת, אם ממש תרצו בכך, נוכל להציע אירוע דומה, מהנה במיוחד, גם למבוגרים שביניכם.

 

כך או כך, לאורחים שלכם צפויה חוויה שיתקשו לאתר במילים. הילדים והמבוגרים ייהנו קרוב לוודאי בצורה שווה ואתם, מארגני האירוע, תזכו לשלל ברכות חמות ומחמאות מהנוכחים. אז אם אתם מחפשים אטרקציות לאירועים מעולם אחר, בקשו אירוע בסגנון יריד מבית חברת תהל הפקות אירועים ותוכן.

 

ושיהיה לכולם רק שמח!

שם מלאe-mailטלפוןהערותלדף צור קשר מפורט
תהל הפקות - הפקת אירועים | ת.ד 417 הוד השרון 052-2492192 משרד - 09-7462030 פקס- 09-7922008
עקבו אחרינו: