חברות הפקת אירועים - שיתופי פעולה

בעל חברת הפקה? מחפש ציוד או תוכן לאירועים?

 הגעת למקום הנכון!

 
חברות הפקה נראות לעיתים כלפי חוץ כגופים כל יכולים: כל מה שרוצה הלקוח לקבל – הוא יקבל. אבל זה לא תמיד פשוט כל כך. גם חברות מנוסות בתחום מתקשות לעיתים להשיג ציוד מתאים לאירוע אותו הן מפיקות. גם אתה מתקשה להשיג את הציוד הדרוש לאירוע? חברת 'תהל הפקות אירועים ותוכן' מעמידה לכל דורש השכרת ציוד וחבילות תוכן לאירועים.
 
תהל הפקות היא חברה גדולה ומנוסה בתחום ההפקות, שמחזיקה ציוד רב מאוד לכל אירוע. הניסיון של החברה לימד אותה אילו פריטים הם המבוקשים ביותר לאירועים. עם הזמן, אנשיה צברו ידע גם בעניין שהפך מבוקש מאוד בשנים האחרונות – השכרת ציוד וחבילות תוכן לאירועים.
 
כך מספקת תהל הפקות גם שירותי תוכן לחברות הפקה אחרות. החברה מתפקדת למעשה כספק המשנה של חברות רבות וכך מבטיחה כי הן יוכלו להשיג ציוד הפקה רב בקלות ובנוחות.
 

מחפש אטרקציות לאירועים, אוהלים, סדנאות, מתנפחים, מולטימדיה ועוד? מצאת!

צור קשר או הצטרף לניוזלטר של תהל הפקות ותזכה למחירים מיוחדים

 
החיפוש אחר הציוד המתאים יכול לעיתים להיות מתסכל ומתמשך – וזה עוד לפני שהזכרנו במילה את עניין המחיר. מייד נגיע גם אליו. כבעל חברת הפקות, קטנה כגדולה, אתה יכול היום להיעזר בשירות שמעניקה חברת תהל הפקות ולהיות רגוע. כך תדע שישנו מקור אחראי, יציב ואמין, ממנו תוכל לשכור ציוד מגוון לאירועים רבים בכל רגע.
 
היתרון בשירות שמספקת לך תהל הפקות הוא גדול. כך אתה יודע שיש על מי לסמוך -  הציוד והתוכן שאתה מקבל, על כל סוגיו, מגיע מחברה שמגיעה מאותה נקודה ממנה אתה מגיע: הפקת אירועים. לכן, אתה יכול להיות בטוח כי הציוד יסופק לך בדיוק בצורה שתרצה לקבל אותו, מבחינת האיכות, הכמות ומהירות האספקה.
 
                   
 

השכרת ציוד לאירועים במחיר שמתאים לך

 
חברת תהל הפקות אירועים מציעה ציוד וחבילות תוכן לאירועים לשני סוגים של לקוחות: לאנשים שמארגנים את האירוע בכוחות עצמם וזקוקים לציוד ספציפי, פשוט משום שאין אותו ברשותם (במיוחד באירועים בטבע או באתרים לא שגרתיים) ולחברות הפקה.
 
לשני הסוגים הללו מציעה החברה השכרת ציוד וחבילות תוכן לאירועים במחירים נמוכים במיוחד. עבורך, בעל חברת הפקות, המחיר יהיה משתלם עוד יותר, מאחר וכמת הדברים להם תזדקק גדולה יותר וכך גם מספר הבקשות להשכרה. מאחר ואנשי החברה מחזיקים במגוון רחב של פריטים, הציוד שיסופק לך גם יותאם בדיוק לסוג האירוע שהתחלת בהפקתו.
 
מדוע המחירים שמציעה החברה נמוכים יותר מכל חברה אחרת? משום שכאן אין שום עמלות תיווך או עבודה מול צד שלישי. כל הציוד מגיע ישירות מהחברה אליך, שוכר הציוד. במקרה והציוד המבוקש לא נמצא ברשות תהל הפקות, היא תוכל לספק לך אותו, אם כי בתוספת תשלום מסוימת.
 
ומה בדיוק משכירה תהל הפקות ללקוחותיה?
 
  • השכרת אוהלים לאירועים, פינות זולה, מזרונים ופוטונים
  • מתקנים מתנפחים מסוגים שונים
  • סדנאות
  • פעילויות למבוגרים
  • עמדות אומן
  • עמדות מולטימדיה
  • מתקני מים לבריכה ולים
  • מתחמי פעוטות מיוחדים
 
וזה לא הכל...
 
כל הפריטים המיועדים להשכרה מתאימים לאירועים עבור ילדים ומבוגרים.
 

בעל חברת הפקות? מעוניין לשכור ציוד או לרכוש חבילות תוכן דרך חברת תהל הפקות? צור קשר או הירשם לניוזלטר שלנו 

שם מלאe-mailטלפוןהערותלדף צור קשר מפורט
תהל הפקות - הפקת אירועים | ת.ד 417 הוד השרון 052-2492192 משרד - 09-7462030 פקס- 09-7922008
עקבו אחרינו: