הפקת קליפים לבר מצווה

הפקת קליפים לבר מצווה

 
חגיגת בר המצווה של הילד מתקרבת, ואתם כבר שוקדים על הכנת מצגת פאוורפוינט היתולית? אז כדאי אולי שתדעו שהעולם התקדם, וכיום החליפו קליפים לבר מצווה את המצגות הסטטיות של לפני עשר שנים. קליפים לבר מצווה הם המילה האחרונה בתחום של אטרקציות למסיבות בר מצווה, והם יכולים להפוך לאחד החלקים המהנים ביותר בכל המסיבה.
 
אולפנים מקצועיים מאפשרים להפיק קליפים לבר מצווה במחיר שווה לכל כיס ותוך זמן קצר יחסית. הקליפים עצמם יכולים להיות מצולמים בהשתתפותו הפעילה של חתן השמחה, או מצד שני להוות הפתעה שמכינים בני המשפחה והחברים. מסוקרנים? טוב מאוד, אז בואו ונראה מה האפשרויות העומדות בפניכם בתחום של קליפים לבר מצווה.
 

חיים בסרט

בניגוד לדורות הקודמים, הילדים של היום מתועדים כבר מרגעיהם הראשונים, גם בתמונות ובעיקר בוידאו. הכמויות העצומות של סרטונים יכולות להוות בקלות את חומר הגלם של קליפים לבר מצווה. בצורתם הבסיסית ביותר יכולים קליפים לבר מצווה לשלב קטעים נבחרים מן הסרטונים האלו באמצעות עריכה, מוזיקה מלווה וקריינות מקצועית.
 
אבל אם כבר מתעסקים במוזיקה, אז למה לא להקליט שיר אמיתי? ואמנם סוג פופולארי של קליפים לבר מצווה הוא קליפ מוזיקלי שבו בני משפחתו או חבריו של הילד שרים שיר שנכתב במיוחד עבורו. קליפים לבר מצווה מסוג זה הם הזדמנות טובה לאחד חברים ממסגרות שונות ללא ידיעת הילד, ולהציג בפניו את הקליפ בהפתעה. קליפים כאלו מצולמים באולפן הקלטות וניתן להוסיף להם בכתוביות את מילות השיר.
 

משקיעים בעלילה

רמה אחת מעל לקליפ המצולם באולפן הקלטות אפשר למצוא כבר קליפ בסגנון MTVשכבר כולל עלילה של ממש. כאן האפשרויות של קליפים לבר מצווה כבר כוללות שיתוף של רקדנים מקצועיים, נגנים וכל מה שאפשר לחשוב עליו. לפי התקציב אפשר במקרה כזה כבר לצלם ממש קליפים לבר מצווה באתרי צילומים שנמצאים מחוץ לאולפן, כגון בחיק הטבע.
 
למי שרוצה ללכת בכיוון אחר, אפשר להפיק גם קליפים לבר מצווה שהם סרטונים קצרים של מספר דקות, בכל סגנון הוליוודי שקיים. הילד יכול להצטלם, למשל, כגיבור על בסרט פעולה, וישנם גם קליפים לבר מצווה בסגנון מדע בדיוני או משחקי מחשב, וחבריו או משפחתו יכולים כמובן להופיע בסרט בתפקידים שונים. עלילת הסרט יכולה להיות קשורה לתחביב מסוים של הילד, לתחום שהוא אוהב בלימודים ועוד.
 
 

בחירה נכונה לקליפ המושלם

הפקת קליפים לבר מצווה מתחילה בפגישה עם אנשי המקצוע של אולפן הוידאו. הם יבקשו מכם כמה שיותר חומרי גלם כמו תמונות וסרטונים, ובנוסף ירצו שתתנו להם כמה שיותר מידע על הילד. ככל שתכינו מראש יותר מידע פיקנטי, תסייעו להם להפיק קליפ מעניין וייחודי יותר, שיצחיק וירגש את כל מי שמכיר את חתן השמחה.
כאשר רוצים לבחור מתוך הסוגים הרבים של קליפים לבר מצווה כדאי להתייעץ עם המקצוענים שתפגשו באולפן. הם ידעו להתאים את הקליפ המתאים ביותר לאירוע, מתוך שפע של קליפים לבר מצווה שאפשר ליצור מאותם חומרי גלם. יחד עם זאת, אל תהססו לכוון אותם לכיוונים ספציפיים, וזכרו שבסופו של דבר אתם אלו שמכירים את ילדכם בצורה הטובה ביותר.  

 

שם מלאe-mailטלפוןהערותלדף צור קשר מפורט
תהל הפקות - הפקת אירועים | ת.ד 417 הוד השרון 052-2492192 משרד - 09-7462030 פקס- 09-7922008
עקבו אחרינו: