הדפסה על חולצות

בין אם מדובר באירוע משפחתי כמו יום הולדת, חתונה או פרישה מהעבודה, ובין אם מדובר באירוע עסקי כמו יום חברה או כנס, תמיד נחפש אטרקציות שבעזרתן נוכל להקפיץ את האירוע. תחום האטרקציות הוא גדוש ועשיר, אך מבין כל האפשרויות הרבות שצצו בשנים האחרונות אחת מהאופציות הפופולאריות ביותר בקרב מארגני אירועים היא הדפסה על חולצות.
 
בעזרת הדפסה על חולצות אפשר במחיר זול יחסית ליצור אפקט מרגש, מסקרן או מצחיק לכל אירוע. הדפסה על חולצות הינה תהליך פשוט יחסית, הודות להתפתחויות בטכנולוגיה כמו למשל דפוס דיגיטלי והדפסות על גבי חומרים. אז למי שמתכנן אירוע בקרוב, הנה המידע הדרוש על הדפסת חולצות.
 

הדפסה על חולצות לאירועים עסקיים

אירועים עסקיים מהווים קרקע פורייה לדמיון וליצירתיות של גימיקים מסוגים שונים וביניהם הדפסה על חולצות בצורה שתקדם את העסק מבחינה שיווקית. היתרון של הדפסה על חולצות בימי חברה הוא ביצירת תדמית משותפת של העובדים, דבר שתורם לגיבוש החברתי שלהם ולגאווה הפטריוטית שלהם במקום העבודה. בנוסף, כאשר הם מסתובבים עם החולצה מחוץ למקום העבודה הם מהווים פרסומת מהלכת של ממש.
 
כאשר מדובר בכנסים ובאירועים בהם משתתפים גם לקוחות פוטנציאלים או קולגות, למשל בתערוכות המוקדשות לתחום מסוים בתעשייה, צריך למצוא דרכים יצירתיות למשיכת תשומת הלב על פני המתחרים. מעבר לדוכנים מקושטים או שלטים, יש אפקט עצום לאפשרות של הדפסה על חולצות של נציגי החברה ואנשי המכירות שלה, שיוצרים מסה אנושית שאי אפשר להתעלם ממנה.
 

הדפסה על חולצות לאירועים משפחתיים

לא צריך להיות בעל עסק כדי ליהנות מהיתרונות הרבים של הדפסה על חולצות לאירועים, ולמעשה בתחום המשפחתי החולצות המודפסות הן גימיק יוצא דופן שנחרט בזיכרון. בתחום זה נראו כמה רעיונות משעשעים ומקוריים בשנים האחרונות, כגון הדפסה על חולצות עם כיתובים היתוליים שנחשפות בבת אחת מתחת לבגד עליון ויוצרות רגע קומי ששובר את הקרח.
 
דמיינו לדוגמא חתונה שבה הורי הכלה מסתובבים עם חולצה ועליה משפט משעשע אודות החתן, או בר מצווה שבה כל חברי חתן השמחה מזמינים הדפסה על חולצות שנראות כמו חולצות של קבוצת כדורגל. הדפסה על חולצות יכולה לכלול לא רק כיתובים אלא גם תמונות של בעלי השמחה או אובייקטים שקשורים לתחביבים שלהם.
 

מהרעיון ההתחלתי ועד לאירוע

לאחר שהחלטתם להשתמש באופציה האטרקטיבית של הדפסה על חולצות, התהליך שתעברו הוא קל ומהנה. קודם כל צריך למצוא רעיון בעל אפקט פרסומי או משעשע (בהתאם לאופי האירוע). אל דאגה, בחברות העוסקות בתחום הדפסה על חולצות תמצאו מקצוענים שכבר הדפיסו לא מעט חולצות, והם ידעו לכוון אתכם ואף להמליץ לכם על גימיקים ורעיונות.
 
ככל שתתנו יותר מידע למקום בו אתם מזמינים הדפסה על חולצות התוצאה תהיה מתאימה יותר באופן ספציפי לאירוע. אם צריך לספק תמונות או טקסטים, הקדישו לכך את הזמן הדרוש. בשונה מהרבה אטרקציות אחרות, הדפסה על חולצות אינה מהווה מעמסה גדולה על התקציב, לכן הדפיסו תמיד כמות גדולה יותר של חולצות כך שיישארו עודפים למקרים בלתי צפויים. וכמובן, התחשבו בגדלים השונים של לובשי החולצות כאשר אתם מזמינים את הכמויות להדפסה.
 
שם מלאe-mailטלפוןהערותלדף צור קשר מפורט
תהל הפקות - הפקת אירועים | ת.ד 417 הוד השרון 052-2492192 משרד - 09-7462030 פקס- 09-7922008
עקבו אחרינו: