הפקת בר מצווה

 

הפקת בר ובת מצווה: להבטיח לילדכם יום בלתי נשכח 

 
בשעה טובה, בנכם או בתכם הגיעו לרגע בו הם הופכים לבוגרים באופן רשמי:
בעוד מספר שבועות הם יגיעו לגיל המצוות.
 
רגע מרגש שכזה קורה רק פעם אחת בחייו של הילד, ולכן עליכם לדאוג שיהיה מושלם עבורו. תהל הפקות אירועים ותוכן מציעה מגוון אפשרויות הפקת בר מצווה או בת מצווה, שיאפשרו לכם ליצור חגיגה שידברו עליה גם חודשים לאחר מכן.
 
 

 

אירוע חד פעמי דורש חוויה בלתי נשכחת

 
כל יהודי, גם חילוני וגם דתי, יודע עד כמה גדולה החשיבות של בר מצווה או בת מצווה. זהו רגע מכונן, הרגע בו הילד מקבל מסר חד משמעי: מהיום הוא נמצא ברשות עצמו, אחראי למעשיו ונכנס רשמית לעולם המבוגרים. לכן זה ברור שחגיגה רבת משמעות כזו צריכה להיזכר לעד.
 
אז מה כדאי לעשות? לכם, בתור הורים, בוודאי יש רעיונות כאלו ואחרים וכך גם לילד שלכם. אבל קרוב לוודאי שאינכם יודעים כרגע עד כמה מגוון האפשרויות רחב ומפתיע. הורים רבים נדהמים מהדרכים הרבות בהן ניתן לחגוג היום את הגעת הילדים למצוות.
 
אנשי תהל הפקות עוסקים כבר שנים בתחום. יחד איתם, תוכלו לבחור בדיוק איזו הפקת בר מצווה או בת מצווה תרצו לבן שלכם ואיך תוכלו לשלב באירוע, בצורה הטובה ביותר, את כל המוטיבים המסורתיים החשובים לכם ולו.
 

הפקת בר מצווה ובת מצווה לא מתמקדת רק בחגיגה

 
בוודאי שמעתם בהרבה מאוד מקרים כי הפקת בר מצווה לילד או בת מצווה לילדה אינה הפקה שגרתית. וזה נכון מסיבה אחת עיקרית: ההיבט המסורתי של האירוע. אם נתמקד בבר המצווה, הרי היא כוללת גם עלייה לתורה, התכנסות בבית הכנסת, קריאת דרשה וכדומה. ולכל אלו יש לתת את המקום הראוי ביותר.
 
עבור רבים מאיתנו, לעניין המסורתי יש חשיבות בלתי רגילה בטקס בר המצווה. אנשי תהל הפקות יידעו לשלב בין החלק המסורתי של האירוע לבין החגיגה עצמה, כך שגם יהוו יחד אירוע גדול ומגובש אך גם יבטיחו כי שום חלק לא יבוא על חשבון השני.
 

עצבו את האירוע יחד עם ילדכם

 
בניגוד לאירועים רבים אחרים המיועדים לילדים ובני נוער, הפקת בר מצווה או בת מצווה חייבת להתבצע בתיאום ותוך התחשבות בדעתו של הילד החוגג. זהו המתכון הטוב ביותר לאירוע מוצלח, בו ייהנו גם ההורים וגם בן ובת המצוות.
 
לעניין הזה יש שני יתרונות. הראשון כבר הוזכר, והוא מידת ההנאה של הילד. הרי ברור שהילד ייהנה יותר אם יקבל את מה שעליו חלם. היתרון השני קשור למשמעות והסמליות של האירוע: הפקת בר מצווה בשיתוף הילד (ולמעשה כל אירוע בחיי הילד או הילדה הבוגרים) תראה לו כי הוריו - וגם אנשי ההפקה - מחשיבים אותו כאדם בוגר ואחראי, כזה שיכול מעתה להחליט החלטות בעצמו.
 

לא מומלץ להפיק חגיגות מסוג זה לבד

 
כל מה שנאמר עד כה בא בעיקר כדי להזכיר לכם כי הפקת בר מצווה ובת מצווה בצורה עצמאית עלולה להיות קשה מאוד, עד בלתי אפשרית לביצוע. נכון, כל אירוע שמופק לבד יהיה מתיש, אך בשל הסמליות והייחודיות של טקס בר המצווה על כל צדדיו או הקראת הדרשה החגיגית בבת המצווה - הפקת אירוע כזה ללא ניסיון עלולה לפגוע בו קשות.
 
גם אם בעבר הייתם מעורבים בהפקה של אירוע מסוג זה, זכרו כי לכל חגיגה ולכל חוגג יש את האופי שלו. אם חשוב לכם לתת לילד את ההרגשה הטובה ביותר באחד הרגעים המשמעותיים בחייו, פנו אל אנשי מקצוע מנוסים ומומחים בענייני הפקת בר מצווה ובת מצווה, מבית חברת תהל הפקות אירועים ותוכן.  
שם מלאe-mailטלפוןהערותלדף צור קשר מפורט
תהל הפקות - הפקת אירועים | ת.ד 417 הוד השרון 052-2492192 משרד - 09-7462030 פקס- 09-7922008
עקבו אחרינו: