הפקת ימי כיף וגיבוש

 

הפקת ימי כיף וגיבוש

 

חברת תהל הפקות אירועים ותוכן מחזיקה בשנים של ניסיון בתכנון אירועים מכל הסוגים, למגוון קהלי יעד. אחד הדברים החשובים שלמדו אנשי החברה הוא העובדה שגם בחברות הרציניות ביותר, העובדים מייחלים ומשוועים למעט כיף. עבורנו, הפקת ימי כיף וגיבוש היא מומחיות. נשמח לרתום את היכולות והידע שלנו על מנת להפיק לעובדי החברה שלכם יום בלתי נשכח של כיף אמיתי.

 
כל יועץ ארגוני יוכל למנות בנקל את היתרונות של הפקת ימי כיף וגיבוש עבור עובדי החברה:
 
  • רענון האווירה בחברה, הפגת מתחים ולחצים שכרוכים בעבודה הקשה והמרצת העובדים החרוצים
  • גיבוש של ממש ועבודת צוות מוצלחת יותר
  • תרומה בטווח הארוך לסביבת עבודה חמה ומשפחתית יותר, אפילו בארגונים גדולים
  • זיהוי נקודות החוזק והחולשה בקרב העובדים והמנהלים וציודם בכלים חשובים לשיפור כישוריהם בעבודה
  • הגברת הזיקה וההזדהות עם החברה, של כל עובד ועובד
 

הפקת ימי כיף וגיבוש במיוחד לחברה שלכם

 
אנחנו מבינים שכל חברה שונה מרעותה, ולכן חשוב לנו להתאים באופן מדויק את ימי הכיף והגיבוש לצרכים שלכם. בין אם אתם מעוניינים באירוע לכלל הארגון, ערב מצומצם רק לאחת מהמחלקות, יום גיבוש לחברה קטנה ומשפחתית או אירוע רב משתתפים לכל עובדי הארגון, אנשי תהל הפקות ישמחו 'לתפור' אירוע אשר יתאים למידותיכם.
 
אין בנו ספק שאתם מכירים היטב את העובדים שלכם ומעוניינים להפיק יום מיוחד ובלתי נשכח עבורם. אנחנו מאמינים כי הפקת ימי כיף וגיבוש מוצלחים מושתתת על שידוך מדויק בין אופי המשתתפים לבין הפעילות המוצעת.
 
כך, יום כיף מלא אטרקציות והפעלות מבדרות יתאים לאירוע שכולל את העובדים ומשפחותיהם ואילו לחברת הייטק עדיף דווקא יום כיף מפנק על חוף הים, כולל ארוחת ערב מיוחדת. כי זו השורה התחתונה: ימי כיף וגיבוש מטעם חברת תהל הפקות נעשים תמיד בהתאם לזהות החברה ולבקשות השונות של אנשיה.   
 

כיף בחיק הטבע

 
אנו חיים במדינה יפהפייה ושמשית אז למה לא לנצל את חיק הטבע עבור יום הכיף של החברה? הפקת ימי כיף וגיבוש בטבע מאפשרת לכם לשנות אווירה בצורה דרסטית ולתפוס מרחק מארבעת קירות המשרד. ימי הכיף בטבע יכולים להיות שלווים ולכלול סדנאות בישול ופעילות חברתית מגבשת, או מלאים באתגרים ופעילויות שטח בסגנון התוכנית הישרדות.
 

הפקת ימי כיף וגיבוש למשפחות

 
אם אתם רוצים שימי כיף לעובדים שלכם יהיו חוויה בלתי נשכחת, כדאי להפיק יום כיף אותו הזכרנו קודם – יחד עם משפחות העובדים. עם מבחר ענק של מתקנים מתנפחים, דוכני מזון וסדנאות שונות, יום הכיף של החברה שלכם יכול להפוך לזיכרון מתוק שכל עובדי החברה, אותו ינצרו בני משפחותיהם לעד.
 
כאשר אנחנו בתהל הפקות לוקחים על עצמנו הפקת ימי כיף וגיבוש עבור החברה שלכם, תוכלו להיות בטוחים שגם אתם וגם העובדים תזכו לקחת חלק ביום נפלא ובלתי נשכח. התפקיד שלנו הוא שתהיו מרוצים – ואנחנו עושים זאת בהצלחה כבר שנים.
 
שם מלאe-mailטלפוןהערותלדף צור קשר מפורט
תהל הפקות - הפקת אירועים | ת.ד 417 הוד השרון 052-2492192 משרד - 09-7462030 פקס- 09-7922008
עקבו אחרינו: