קידום מכירות

 

קידום מכירות: להכניס את העסק לתודעה בצורה הטבעית ביותר

 
חברת תהל הפקות אירועים ותוכן חולשת מזה שנים על תחום ההפקות. הניסיון העשיר של החברה מקנה לה את היכולת להבין כיצד תופסים את תשומת ליבם של המוזמנים וכיצד מותירים אותם עם תחושת סיפוק בעקבותיו – יכולות שמסייעות לחברה גם בתכנון פרויקטים מצליחים של קידום מכירות אשר מוקדשים לשיווק העסק ולגיוס לקוחות.
 
פעילות של קידום מכירות תאפשר לחברה שלך לבסס מערכת יחסים אינטימית עם הלקוחות. מהלכים שיווקיים אחרים, כגון פרסום או פעולות יחסי ציבור, מעניקים לכם חשיפה נאה ואין להקל ראש בכך. אבל רק אירועי קד"ם יתנו ללקוחות חדשים את הדחיפה לבחור במוצר שלך ולהעצים את הנאמנות של הלקוחות הקיימים למותג שלך.
 
 
 
 
 

ייחודה של פעילות קידום מכירות

 
הלקוחות נחשפים למגוון עצום של מוצרים ושירותים דרך המדיה השונות ואמצעי התקשורת. מבין מבול הפיתויים שמוצעים להם, על הלקוחות לבחור במוצר המתאים להם ביותר. הודות לקידום מכירות יש להם הזדמנות לחוות על בשרם מפגש אמיתי עם המוצר שלך. הקרבה שתיווצר בעקבות המפגש, תגרום ללא ספק למוצר להתבלט מעל למתחרים.
 
חברת תהל הפקות בקיאה בתכנון מהלכי קידום מכירות על סוגיהם:
 
  • השקות של מוצרים חדשים
  • קמפיינים להפצת מוצרים או חומר שיווקי
  • אירועי קידום מכירות לקהלים ממוקדים
 

תכנון קמפיין קידום מכירות בעזרת תהל הפקות

 
מאחר ומהלך קידום המכירות הוא זה שמציב את העסק שלך ממש פנים מול פנים עם עשרות ומאות לקוחות פוטנציאליים, אין ספק שיש לגשת למהלך השיווקי הזה בצורה מחושבת עד מאוד. צוות היועצים של תהל הפקות יעמוד לצידכך לאורך כל הדרך על מנת להבטיח את הצלחת הקמפיין.
 
הצעד הראשון הוא להבין לעומק ובאופן יסודי את קהל היעד שאליו פונה הקמפיין. הצלחתו של כל מהלך קידום מכירות טמונה בראש ובראשונה בהתאמתו הספציפית לקהל היעד. בנוסף לכך גם העיצוב הוויזואלי של החומרים השיווקיים, תזמון ומיקום הפרויקט וההחלטה על הפעילות שכרוכה באירוע קידום המכירות – כל אלו חייבים להיות מתוכננים בקפידה.
 

איזה קמפיין מתאים לך?

 
היופי שבמהלכי קידום מכירות טמון בחופש היצירתי שהם מאפשרים. אפשר לעצב קמפיינים בהתאמה אישית שיתנו מענה למטרות שהצבת לעצמך, לתפור קמפיין קידום מכירות שיחשוף את המוצר שלך לקהל חדש תוך שימוש בדוכני תצוגה מרשימים ודיילי מכירות שפזורים ברחבי הארץ או לארגן פעילות ממוקדת עבור קהל לקוחות מצומצם ואקסקלוסיבי.
 
מהלכים שיווקיים יכולים להיעשות במקביל לקמפיינים אחרים, כגון בליץ פרסומי או חשיפה תקשורתית נרחבת באמצעות יחסי ציבור. אפשר כמובן לעשות את המהלכים הללו לסירוגין, כפרויקט בודד עם חשיפה גדולה או כסדרה מתמשכת של פעילויות קידום מכירות - הכל תלוי בצרכים שלך. חברת תהל הפקות אירועים תסייע לך לקבל את ההחלטות הטובות ביותר על מנת להשיק קמפיין קידום מכירות מוצלח ואפקטיבי. 
 
שם מלאe-mailטלפוןהערותלדף צור קשר מפורט
תהל הפקות - הפקת אירועים | ת.ד 417 הוד השרון 052-2492192 משרד - 09-7462030 פקס- 09-7922008
עקבו אחרינו: