אטרקציות לקייטנות - ימי שיא לקייטנות

החופש שלכם מגיע לשיאים חדשים - בעזרת שלל אטרקציות לקייטנות

 

החופש הגדול כבר כאן, ואיתו שלל קייטנות שעושות שמח לכל ילד. אם אתם מארגנים או נמצאים בעיצומה של אחת כזו, החיפוש אחר הפעלות לחופש הוא בוודאי בלתי פוסק. תהל הפקות אירועים ותוכן תאפשר לכם להפסיק לחפש ולהתחיל ליהנות – עם שלל אטרקציות לקייטנות שאין כמותן בשום מקום אחר.

 

השגרה הופכת לאירוע שיא בלתי נשכח

 

קייטנות רבות, מטבען, הופכות לאחר כמה ימים לשגרתיות: הפעילות היא אותה פעילות, סדר היום כמעט לא משתנה וההתלהבות שהייתה בהתחלה אט אט מתפוגגת לה. אבל כאשר מדריכים עשרות ילדים, חשוב מאוד לספק להם תמיד סיבה למסיבה - ולהבטיח להם כמה שיאים מרהיבים במיוחד במהלך הקייטנה.

 

הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא להזמין אטרקציות לקייטנות. האטרקציות השונות יוציאו אתכם מהשגרה, יעניקו לילדים משהו נפלא לחכות לו ויספקו להם הנאה בכמויות בלתי נגמרות. ימי שיא לקייטנות מהסוג שמציעה חברת תהל הפקות עונים על כל הדרישות הללו במלואן – ומציעות עוד הרבה מעבר לזה.

 

התפאורה, ההשקעה והשמחה הן כלי העבודה שלנו

 

אטרקציות לקייטנות מבית תהל הפקות הן הרבה יותר מאשר אוסף אקראי של פעילויות וסדנאות יצירה שונות. אנו מגבשים עבורכם יום שלם של אטרקציות מהשורה הראשונה, יוצרים למען הילדים אווירה מיוחדת ומפתיעה ו'עוטפים' את הקייטנה בשלל הפעלות בעלות מכנה משותף, אשר ישתלב בצורה מושלמת עם הקייטנה עצמה. אנו נותנים כאן את הכל בשביל הילדים, מעלות השחר ועד לשקיעת החמה. כל זה במטרה ליצור ימי שיא לקייטנות - במלוא מובן המילה.

 

לאנשי תהל הפקות חשוב מאוד להפוך את הקייטנה שלכם לאירוע חד פעמי באמת, קייטנה יוצאת דופן מבחינת כמות ההשקעה והכיף שבה. בהתאם לכך, אנחנו משקיעים תשומת לב רבה בבניית תפאורה איכותית בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובהתאמה של האטרקציות השונות לאופי הקייטנה והילדים.

 

אילו אטרקציות לקייטנות מציעה חברת תהל הפקות?

  • יום שלם בסגנון אירוח בדואי (כולל הקמת אוהל, אפיית פיתות בטאבון, סדנאות להכנת גבינה ועוד)
  • יום יריד
  • קרנבל מתנפחים ענק
  • מסיבת משחקים אשר כוללת 20 משחקי חברה שונים
  • יום אינדיאני
  • יום קרקס
  • יום רטוב (כולל תותח קצף, מתנפחי מים, מתחם בועות סבון ועוד)
  • יום מיוחד למגזר הדתי – אוהל אברהם אבינו

חברת תהל הפקות אירועים ותוכן מעמידה לרשותכם צוות מקצועי ומיומן במיוחד, אשר מאחוריו שנים ארוכות של עבודה בעולם האירועים והפקות האירועים. לאנשינו ניסיון בכל סוגי העבודות בעולם זה, מה שמבטיח לכם הפעלות לקייטנות ברמה הבוהה ביותר בישראל.

 

אנו מודעים כמובן לאחריות הרבה שמוטלת על כתפינו ועל כתפי המארגנים, כמו גם לחשיבות הרבה שבשמירה על בריאות הילדים, ולכן מציעים אטרקציות לקייטנות שכוללות פוליסות ביטוח מקיפות, אשר מעניקות לכל ילד את הכיסוי הגבוה ביותר שאפשר לבקש.

 

 

שם מלאe-mailטלפוןהערותלדף צור קשר מפורט
תהל הפקות - הפקת אירועים | ת.ד 417 הוד השרון 052-2492192 משרד - 09-7462030 פקס- 09-7922008
עקבו אחרינו: