דוכן שווארמה - שדרגו את האירוע שלכם בדוכני מזון מגוונים

 

תנו לנו את השעה ביום, ונגיד לכם איזה מאכל יתאים לכם עכשיו. אם הרגע התעוררתם, קפה ועוגה יהיו נהדרים; אם אתם מחפשים לנשנש משהו בין ארוחת הבוקר לצהריים, מיץ תפוזים וחביתה יהיו נפלאים; בצהרים בוודאי תשמחו לשניצל וצ'יפס; בערב, טוסט מפנק יעשה לכם את הרגע; ומה אם אתם בעיצומו של אירוע משפחתי שמח? אז, דוכן שווארמה הוא המתאים מכולם. באחריות.

 

הבשר העסיסי, הריח הנפלא – והטעם...

 

ישראלים אוהבים שווארמה. אוהבים אותה מאוד. בפיתה, בלאפה, בבגט או אפילו בצלחת – איך שלא תציג להם את זה, הם יתלהבו ולא יוכלו לסרב. כאשר נתקפים בארץ ברעב פתאומי, אין יותר טבעי מלגשת אל דוכן השווארמה הקרוב ולרפד את הבטן כמו שצריך. גם באירוע שלכם זו יכולה להיות הזדמנות מצוינת.

 

רק תחשבו על זה: בין שלל הדוכנים שתציעו לאורחים שלכם, יבלוט דוכן אחד שיהיה מעל כולם: דוכן השווארמה. אין אירוע שבו הדוכן הזה לא ייחשב להצלחה. אין אורח שלא יתעכב מולו, ולו כדי לזכות בטעימה קטנה של המעדן הזה. חברת תהל הפקות אירועים ותוכן מציעה לכם דוכן שווארמה מושלם, כמו שכולם אוהבים.

 

כן. גם דוכן מזון יכול להיות אטרקציה

 

אין אירוע שלא יהיו בו דוכני אוכל. הרי אורחים רבים – אם נרצה או לא נרצה בזה – מגיעים לאירועים כדי לבחון את האוכל. כדי לטעום ממנו. וכדי לדבר עליו אחר כך, ללא הפסקה. אז אם זהו אחד הדברים החשובים ביותר באירוע, מדוע שהוא לא יהפוך לאטרקציה?

 

מארגני אירועים רבים מחפשים כל דרך אפשרית להפוך למקוריים ולהציע אטרקציות שאיש לא ראה בשום מקום אחר. גם כאשר הם בוחרים דוכני מזון לאירועים, הם מנסים להרשים כמה שיותר, עם הגשה עצמית, הכנה מול עיני האורח, זיקוקים ומה לא. חברת תהל הפקות מציעה לכם את הגאונות שבפשטות – דוכן שווארמה, שאחריו לא תחפשו כל אטרקציה נוספת. פשוט כי לא תצטרכו.

 

רק תחשבו מה זה יעשה לאורחים שלכם

 

דוכני שווארמה מפתים וריחניים שרק מחכים לאורחים הראשונים שיגיעו. שובל אורחים שמשתרך מול כל דוכן. עיניים מהופנטות אל מול גוש הבשר המסתובב ומיצי קיבה שזועקים לשמיים. אלו המחזות הצפויים לכם במהלך האירוע. שלא תגידו שלא הזהרנו.

 

דוכני השווארמה שלנו הם המקצועיים והאיכותיים ביותר שתמצאו. את הדוכנים מפעילים אנשי מקצוע מנוסים, אשר פורסים את הבשר לפרוסות לעיני האורחים, ומפנקים אותם במנה משובחת ועסיסית של בשר טרי, מתובל בדיוק על פי המידה. כל הנוכחים באירוע – וגם אתם – לא תוכלו לעמוד בפיתוי.

 

אז אם אתם מחפשים אטרקציה קצת שונה לאירוע שלכם, אם הוצעו לכם שלל דוכני מזון אך אף אחד מהם לא 'עשה לכם את זה', אם אתם רוצים לצ'פר את האורחים שלכם במשהו איכותי באמת, שלא פגשו בשום אירוע קודם לכן – דוכן שווארמה של חברת תהל הפקות אירועים ותוכן הוא מה שאתם זקוקים לו יותר מכל.

שם מלאe-mailטלפוןהערותלדף צור קשר מפורט
תהל הפקות - הפקת אירועים | ת.ד 417 הוד השרון 052-2492192 משרד - 09-7462030 פקס- 09-7922008
עקבו אחרינו: