הפקת אירועים עסקיים לחברות

 

 הפקת אירועים עסקיים לחברות: להפוך את העבודה לתענוג

 
לחצו על הריבועים לקבלת פרטים נוספים
 
 

 

מה הם אירועים עסקיים?

 
כשמדברים על הפקת אירועים עסקיים, מתכוונים לאירועים אשר נערכים במיוחד עבור חברות, גופים ציבוריים או מוסדות שונים: ערבים חגיגיים, אירועי מצטיינים, טיולים ונופשים לעובדים, פעילויות גיבוש שונות, קידום מכירות וכן הלאה. את כולם ניתן לעשות בעזרת אנשי תהל הפקות, בכל תקציב ועל פי הדרישות המיוחדות שלכם, הלקוחות.
 

ומה עם כמה רעיונות שייתנו כיוון ברור יותר?

 
אם אינכם מנוסים בהפקה של אירועים עסקיים, חשוב שתקבלו טעימה לגבי האפשרויות שמציעים אנשי תהל הפקות בתחום האירועים העסקיים לחברות וארגונים:
 
  • הפקת אירועי חברה לעובדים
  • ערבים מיוחדים בשיתוף המשפחות
  • אירועי קונספט
  • השקת מוצר או קמפיין חדש
  • ערבי קידום מכירות ויחסי ציבור
 
חברת תהל הפקות אירועים ותוכן מתמחה כבר שנים בכל פרט הקשור אל הפקת אירועים עסקיים. יחד עם אנשיה, תוכלו לגבש יחד אירוע עסקי נוצץ ומרשים, שיעלה את קרנה של החברה ויחזק את הקשר של העובדים והלקוחות אליה. אנו בתהל הפקות, נפיק עבורכם אירועי חברה מנצחים!
  
 
הסתכל על העובדים שלך. הם נמצאים שם עבורך מדי יום, משתדלים לבצע את עבודתם על הצד הטוב ביותר. לא הגיע הזמן לפנק אותם קצת? התשובה כאן, גם שלך, תהיה בדרך כלל חיובית. מעסיקים רבים כבר הבינו כי הפקת אירועים עסקיים צוברת תאוצה מדי שנה, ובאמצעות תהל הפקות אירועים ותוכן זה הופך לפשוט יותר ויותר. 
 
בעזרת אנשי תהל הפקות תוכלו להפיק אירועים עסקיים באמצעותם תשברו את שגרת העבודה היומיומית, תגרמו לעובדים סיפוק רב ואף תגבירו את הזיקה שלהם למקום העבודה. בימים שאחרי האירוע, תוכלו להיווכח כי כל עובד הגדיל את התפוקה שלו בעשרות אחוזים ושהיחסים בין העובדים השתפרו פלאים.
 

הפקת אירועים עסקיים שוות ערך לפרויקטים גרנדיוזיים

 
מהי המטרה אליה שואף כל בעל חברה וכל מנהל מחלקה? לזכות בפרויקט גדול, כזה שיכניס לחברה כסף רב ויקפיץ אותה רמה אחת מעלה. כדי לקבל פרויקט מסוג זה, על החברה להיות מובילה בתחומה ולספק ללקוחותיה שירות מקצועי ואיכותי. איך זה ייעשה? בעזרת אירועים עסקיים, שייערכו אחת לכמה חודשים.
 
עבור מי שלא ארגן מעולם אירוע עסקי או שלקח חלק רק באירוע אחד או שניים מסוג זה, החשיבות של הפקת אירועים עסקיים לא תהיה ברורה עד סופה. אנשי תהל הפקות, שערכו עד היום עשרות ערבים כאלו, יוכלו להעיד עד כמה אירוע עסקי איכותי מיטיב עם כל חברה.
 
אירועים עסקיים, מכל סוג שהוא, מסייעים בכמה מטרות חשובות: הם מגבשים בין העובדים, שוברים את הקרח בין ההנהלה לכל עובד, הופכים את תדמית החברה ליוקרתית יותר וחושפים אותה בפני העולם העסקי ובפני לקוחות פוטנציאליים רבים. כל אלו, בסופו של דבר, יביאו לחברה את אותו פרויקט גדול לו היא מייחלת כבר זמן רב.
 

מחפש אירוע חברה מנצח? ללא ספק, הפקת אירועים עסקיים היא לא משחק ילדים

 
אירועים עסקיים הם מהקשים ביותר להפקה. זוהי לא שמחה משפחתית או חגיגה רגילה. יש כאן אלמנטים רבים נוספים שיש לקחת בחשבון, וביניהם:
 
  • יצירת אווירה עסקית ורשמית לאורך כל האירוע
  • 'צחצוח' תדמית החברה
  • ניהול האירוע בצורה מדויקת וללא טעויות
  • יחס חם ומזמין לכל אורח (אם זהו עובד או לקוח)
  • הפקת כנסים והשתלמויות
 
לכן, הפקות אירועים עסקיים – אולי יותר מכל אירוע אחר – צריכה להיעשות יחד עם בכירי החברה, שברוב המקרים מגבשים כבר מראש את תכנית האירוע ואת התדמית שירצו להשיג. אנשי תהל הפקות ידאגו שבתום התהליך, כל המטרות יבוצעו במלואן.
 
שם מלאe-mailטלפוןהערותלדף צור קשר מפורט
תהל הפקות - הפקת אירועים | ת.ד 417 הוד השרון 052-2492192 משרד - 09-7462030 פקס- 09-7922008
עקבו אחרינו: